Detergjent për larjen e enëve, Dual Power, plastikë, 660 ml, e verdhë, 1 copë

Në stok
Kodi
788893
€4.64
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Detergjent për larjen e enëve në lavastovilje, me cilësi profesionale, me një formulë enzimatike të pasuruar me acid citrik, glicerinë dhe ekstrakt limoni. Përdoret për të hequr mbetjet e ushqimit dhe yndyrën nga enët, ndërsa eleminon aromat e pakëndshme. Sasia e dozimit është 20 ml deri në 30 ml detergjent në 1 litër ujë për enë të papastra apo me shumë yndyrë. Ky produkt është i çertifikuar nga H.A.C.C.P për sigurinë ndaj ushqimit.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastikë
  • Ngjyra: E verdhë
  • Paketimi: 1 copë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent për larjen e enëve, Dual Power, plastikë, 660 ml, e verdhë, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved