Distancatore betoni, metalik, gjatesia 10 cm

Në stok
Kodi
332028
€11.83
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Distancatoret janë bërë nga çeliku, të përpunuara në mjedis të ftohtë. Bladat e tyre janë të rrumbullakosura dhe të formuara, ndërsa rezistenca e tyre e eksploatimit arrin deri në 70 kg / m². Distancatoret përdoren kryesisht në zonën e ndërtimit lidhur me
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 10 cm
  • Materiali: Celik
  • Paketimi: 100 cop/paketim
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Distancatore betoni, metalik, gjatesia 10 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved