Doreza për dyer xhami, inoks, gri, 60 x 15 cm

Në stok
Kodi
110161
€19.47
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Doreza per dyer xhami. Permasat 60x15cm Materiali:Inoks. Finitura dhe eleganca e ketij produkti nderthurur me fortesine dhe jetegatesine. Perdoret kryesisht per dyer xhami.
Specifikime teknike
  • Materiali: Inoks
  • Ngjyra: Gri
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Doreza për dyer xhami, inoks, gri, 60 x 15 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved