Dosje me spirale dhe me llastik, Globox, plastikë, 21x29.7 cm, mikse, 1 copë

Në stok
Kodi
789037
€3.50
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Dosje me spirale, prej materiali plastik, në ngjyra të ndryshme, e pajisur me 30 fletë transparente, të përshtatshme për vendosjen e fletëve të formatit A4, me përmasa 21x29.7 cm. Dosja është e pajisur me kapak dhe mbyllje me shirit elastik. Përdoret për mbajtjen dhe ruajtjen e dokumenteve të ndryshëm. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim në zyra, shkolla, universitete apo institucione të tjera.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Ngjyra: Mikse
  • Përmasat: 21x29.7 cm
  • Materiali: Plastikë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dosje me spirale dhe me llastik, Globox, plastikë, 21x29.7 cm, mikse, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved