Dritare kontrolli bazë, KNAUF, 600x600x12.5 mm

Në stok
Kodi
331953
€45.54
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Dritare kontrolli për tu montuar në mure (mure ndarëse, Veshje muri dhe mure masive) dhe tavane të varura Për të gjitha trashësitë e pllakave me trashësi nga 10 deri 25 mm. Përbëhet nga një korrnizë alumini të eloksuar me kapak të brendshëm që hapet dhe çmontohet komplet me një pllakë Knauf Diamant të ngjitur (për dritare me dimensione 200×200 deri 600×6000.
Specifikime teknike
  • Masa: 600x600mm
  • Trashësia: 12.5 mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dritare kontrolli bazë, KNAUF, 600x600x12.5 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved