Dryn për qepena, çelik, gri, 70 mm

Në stok
Kodi
110158
€7.73
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Drynat e nje sigurie te larte I shtohen portofolit dhe llojeshmerise. Te prodhuar nga nje material shume rezistent me celik te trajtuar ne disa etapa per ta bere shume te qendrueshem. Ky produkt mund te pershtatet ne te gjitha ambjentet dhe perdorimet ne varesi te permasave te tyre
Specifikime teknike
  • Materiali: Çelik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dryn për qepena, çelik, gri, 70 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved