Evidenciator, Globox, plastikë, 13x1.8x1.4 cm, mikse, 1 copë

Në stok
Kodi
789047
€0.49
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Evidenciator, prej materiali plastik, me majë në formë dalte, me madhësi 1 deri në 5 mm, në ngjyra të ndryshme pastel. Përdoret për evidentimin ose nënvizimin e fragmenteve të rëndësishme në tekste apo dokumente të ndryshme, duke përmirësuar procesin e të mësuarit, dhe ka një veshje prej plastike të butë, e cila i jep veti ergonomike. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim nga nxënësit dhe studentët.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastikë
  • Përmasat: 13x1.8x1.4 cm
  • Ngjyra: Mikse
  • Paketimi: 1 copë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Evidenciator, Globox, plastikë, 13x1.8x1.4 cm, mikse, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved