Fare lule petunia hybrida(pendula)

Në stok
Kodi
331140
€0.85
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Gjithcka keni dashur te dini mbi nje bime ose lule ju ofrohet ne skeden tone teknike. Per ti dhene jete dhe bukuri direkt nga natyra cdo ambienti nuk ka asgje me te vyer se lulet. Nje perzgjedhje totalisht profesionale dhe game e gjere bimesh ofrohet me shume delikatese per shijen e cdokujt
Specifikime teknike
  • Periudha e mbjelljes: Te githe muajt
  • Marka: Bavicchi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fare lule petunia hybrida(pendula)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved