Formë djathi, drejtkëndore, plastike, h8, 23x13, 2kg

Në stok
Kodi
788871
€1.65
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Forma plastike për mbajtjen e djathit. Format mbajnë djathin, e ngjeshin dhe e I japin asaj formën e palstikës. Të përshtatshme për tu përdorur në ambjent shtëpiak, restorante etj
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Përmasat: 23x13 cm
  • Pesha: 2 kg
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Formë djathi, drejtkëndore, plastike, h8, 23x13, 2kg
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved