Frigorifer minibar, Elektra, 33 Lt, A+++/C, silencioz 0 dB, H60xW45xD49.5 cm

Në stok
Kodi
811951
2 vjet garanci
€234.50
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Frigoriferi Minibar Elektra me qëndrim të lirë është një zgjedhje ideale për ata që kërkojnë një pajisje të besueshme që është gjithashtu e lehtë për t'u përdorur. Përveçse është ekonomike në konsumin e energjisë, siç dëshmohet nga klasa e tij energjetike A+++/C, ai gjithashtu zë shumë pak hapësirë. Është një zgjedhje ideale për dhoma hoteli, vila ose si ftohës ndihmës për dhoma të caktuara. Vëllimi prej 33 litrash do të sigurojë freskinë e ushqimit tuaj dhe do të zgjasë kohën e përdorimit.
Specifikime teknike
 • Niveli i zhurmës: 0 dB
 • Gjerësia: 45 cm
 • Ndërrimi i krahut të derës: N/A
 • Mënyra e ftohjes: Me ajër
 • Kapaciteti ftohës: 33 Lt
 • Kapaciteti i ngrirësit: N/A
 • Lartësia: 60 cm
 • Klasi i energjisë: A+++/C
 • Thellësia: 49.5 cm
 • Tensioni: 230 V
 • Shpërndarës uji: Jo
 • Marka: Elektra
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Frigorifer minibar, Elektra, 33 Lt, A+++/C, silencioz 0 dB, H60xW45xD49.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved