Furce për lyerje me bojëra me diluent Përmasa:30mm

Në stok
Kodi
110051
€3.40
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Furça për lyerje, është ideale për profesionistet. përdoret per aplikime te zakonshme apo te vecanta. Furça është e përbere nga fije natyrale me densitet të lartë. është ideale për lyerje te sipërfaqeve druri dhe metali. përdoret për aplikimin e llaqeve, ngjitesit dhe për projekte artizanale.
Specifikime teknike
  • Masa: 30mm
  • Materiali: Fije natyrale
  • Marka: Nespoli
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Furce për lyerje me bojëra me diluent Përmasa:30mm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved