Gërshërë, Globox, inoks, plastikë dhe gomë, 25 cm, mikse, 1 copë

Në stok
Kodi
789039
€1.80
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Gërshërë, prej materiali inoksi të qëndrueshëm, me gjatësi 25 cm, me dorezë plastike, në ngjyra të ndryshme. Doreza ka veshje prej gome të butë, me veti ergonomike për një përdorim më të lehtë. Përdoret për prerjen e letrës dhe kartonit të hollë, gjithashtu edhe për prerjen e letrës ambalazhuese, copave të tekstilit, etj. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim profesional dhe jo-profesional.
Specifikime teknike
  • Materiali: Inoks dhe gomë
  • Përmasat: 25 cm
  • Ngjyra: Mikse
  • Paketimi: 1 copë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gërshërë, Globox, inoks, plastikë dhe gomë, 25 cm, mikse, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved