Gërshërë krasitje dhe vjelje, çelik, 18 cm

Në stok
Kodi
110184
€3.81
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Gershere per vjelje Materiali:Celik
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Portokalli
  • Materiali: Çelik inoks
  • Përmasat: 18 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gërshërë krasitje dhe vjelje, çelik, 18 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved