Gira 2 Kg, e zeze, 180x134x193 mm

Në stok
Kodi
10388
€7.04
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Me kete gire 2 kg, nga material gize ju mund te ushtroni ushtrime te ndryshme ne menyre specifike per nevojat tuaja. Ergonomikisht në formën e nje ibriku me veshje PVC për më shumë rehati. Kompakt dhe i lehtë për tu ruajtur. I përshtatshëm për një gamë të gjerë ushtrimesh.
Specifikime teknike
  • Pesha: 2 Kg
  • Marka: FitPlus
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gira 2 Kg, e zeze, 180x134x193 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved