Gurë natural, Pietra Nesli, trashesia 2-3 cm, per kende, gri , 20ml/palet

Në stok
Kodi
332482
€266.34
Paletë (1 Paletë)
Shpërndaj:
Guri është një produkt i natyrës dhe është i përsosur në formen e tij. Guri natyror i Pietra Nesli shton nje prekje luksoze për çdo ambient. Sipërfaqja e natyrale, e parregullt dhe shumë-ngjyreshe e gurit është një alternative qe shpalos idetë e mirë-projektuara të peizazhit. Guri natyror gjithashtu mund te perdoret si dekor fasade. Shton ndriçim dhe stil ne ambientet tuaja!
Specifikime teknike
  • Trashësia: 2-3 cm
  • Tipi: Kendore
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gurë natural, Pietra Nesli, trashesia 2-3 cm, per kende, gri , 20ml/palet
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved