Havi me gaz, Kemper, ndezje me centil, mbushet me butan

Në stok
Kodi
607694
€24.62
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mikro havi me depozite te të rikarikueshme me rezervuar transparent. Me ndezje piezoelektrike dhe depozite transparente per te pare niveline gazit. Ideale per pozicione te veshita pune, ku aksesi eshte I limituar.
Specifikime teknike
  • Modeli: Profesional
  • Marka: KEMPER
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Havi me gaz, Kemper, ndezje me centil, mbushet me butan
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved