Havi profesionale, Kemper, 40 W, 470⁰C, 2 koka

Në stok
Kodi
607697
€12.88
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Havi saldimi elektrike për kallajin. Komplet me 2 majë bakri të veshura, një e lakuar dhe një e drejtë, Ø 4,0 mm. Furnizimi me energji 220 volt. Fuqia 40 W. I përshtatshëm për bashkimin e komponentëve elektronikë dhe qarqeve elektrike. I kompletuar me stendë mbështetëse.
Specifikime teknike
  • Fuqia: 40 W
  • Marka: KEMPER
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Havi profesionale, Kemper, 40 W, 470⁰C, 2 koka
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved