Kabine zjarrfikese 72X63X13cm me lyerje elektrostatike, e pajisur me rakorderi dhe hedhesin

Në stok
Kodi
10578
€150.28
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kabine zjarrfikese 72x63x13cm. Gabina eshte e kompletuar me rakorderi dhe hedhesin e ujit. Shume e domosdoshme per tu patur ne cdo institucion apo banese.
Specifikime teknike
  • Masa: 72X63X13cm
  • Materiali: Metalike
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kabine zjarrfikese 72X63X13cm me lyerje elektrostatike, e pajisur me rakorderi dhe hedhesin
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved