Karrige vizitori statike, me krahë, strukturë metalike, rrjetë dhe tapiceri tekstili, zezë, 60x66xH94 cm

Në stok
Kodi
210677
1 vit garanci
€99.01
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo karrige e koleksionit MEGATEK kombinon komoditetin me cilësinë. Mbeshtetesja prej rrjete si dhe ulesja e rehatshme ofrojne komoditet gjithe qendrimit tuaj ne karrige. Lartësia e regjistrueshme dhe bazamenti i rëndë statik e bëjnë këtë karrige të pa krahasueshme. Koleksioni i karrigeve MEGATEK është zgjedhja më e mirë për komoditet në hapësirën tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali veshës: Rrjetë dhe tapiceri tekstili
  • Materiali i strukturës: Strukturë metalike
  • Nevojitet montim: Po
  • Ngjyra: Zezë
  • Thellësia: 66 cm
  • Lartësia: 94 cm
  • Gjerësia: 60 cm
  • Marka: MEGATEK
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige vizitori statike, me krahë, strukturë metalike, rrjetë dhe tapiceri tekstili, zezë, 60x66xH94 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved