Karrige zyre me rrota, me krahë, strukturë plastike, tapiceri tekstili e rrjetëzuar, e zezë, 47x45xH90-100 cm

Në stok
Kodi
213539
€97.50
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo karrige ofron rehati maksimale dhe çmim të arsyeshëm. Ulësja dhe mbështetësja përmban sfungjer cilësor memory me veshje tekstili. Lartësia e regjistrueshme dhe bazamenti i rëndë me pesë rrota e bëjnë këtë karrige të pa krahasueshme. Koleksioni i karrigeve është zgjedhja më e mirë për komoditet në hapësirën tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali veshës: Tapiceri tekstili e rrjetëzuar
  • Materiali i strukturës: Strukturë plastike
  • Nevojitet montim: Po
  • Ngjyra: E zezë
  • Thellësia: 45 cm
  • Lartësia: 90-100 cm
  • Gjerësia: 47 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige zyre me rrota, me krahë, strukturë plastike, tapiceri tekstili e rrjetëzuar, e zezë, 47x45xH90-100 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved