Karrige zyre me rrota, strukturë metalike, tapiceri tekstili, blu, 47x56.5xH82 cm

Në stok
Kodi
211735
€119.85
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo karrige e koleksionit MEGATEK kombinon komoditetin me cilësinë. Ulesja e rehatshme ofrojne komoditet gjithe qendrimit tuaj ne karrige. Lartësia e regjistrueshme dhe bazamenti i rëndë statik e bëjnë këtë karrige të pa krahasueshme. Koleksioni i karrigeve MEGATEK është zgjedhja më e mirë për komoditet në hapësirën tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali veshës: Tekstil dhe PU
  • Materiali i strukturës: Strukturë metalike
  • Nevojitet montim: Po
  • Ngjyra: Blu
  • Thellësia: 56.5 cm
  • Lartësia: 82 cm
  • Gjerësia: 47 cm
  • Marka: Smart Furniture
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige zyre me rrota, strukturë metalike, tapiceri tekstili, blu, 47x56.5xH82 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved