Kasaforte per shtepi dhe zyra, Brixo, me Celes, 210 x 300 x 190 mm

Në stok
Kodi
110250
Special Price €78.18 Ishte €118.45
Ju kurseni 34% ose €40.27
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kasaforta BRIXO per shtepi edhe zyra, e sigurt dhe elegante , me trashesi dere 6mm dhe trashesia ne trupin e kasafortes 1.5mm. Menyra e montimit ne mur . Ngjyra blu e erret , permasat 210 x 300 x 190mm , menyra e hapjes me celes .
Specifikime teknike
  • Tipi: Kasaforte
  • Mënyra e hapjes: Me Celes
  • Materiali: Celik
  • Modeli: BRIXO
  • Lartësia: 210mm
  • Aksesorët e përfshirë: Upa
  • Gjatësia: 300mm
  • Mënyra e montimit: Brënda në mobilje/ qëndrim të lirë
  • Thellësia: 190mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kasaforte per shtepi dhe zyra, Brixo, me Celes, 210 x 300 x 190 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved