Kollone mbajtese trari 300 cm, Peri, e galvanizuar

Në stok
Kodi
332378
€49.47
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kollon e çelikut PT janë në dispozicion të veshura me galvanizim. Një aftësi ngarkese prej 20 kN në gjatësi të plotë shtrirjeje mund të arrihet me PT 300. Përbërës shtesë siç janë trekëmbëshi, koka kryq dhe rripat VT 20 janë në dispozicion për formimin e pllakave ekonomike. Gjatësia e zgjatjes deri në 3 m, galvanizuar i veshur për jetëgjatësi të gjatë shërbimi, kapacitet ngarkese deri në 20 kN në gjatësi të plotë, Mbrojtje nga heqja e tubit të brendshëm, tipar sigurie anti-pinch, G-goditje e formuar në mënyrë ergonomike
Specifikime teknike
  • Gjatësia max: 300 cm
  • Gjatësia min: 175 cm
  • Pesha mbajtëse: 2039 kg
  • Marka: PERI
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kollone mbajtese trari 300 cm, Peri, e galvanizuar
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved