Komardare dyshe Bestway, PVC, blu, 224x174 cm

Në stok
Kodi
793019
Special Price €57.58 Ishte €72
Ju kurseni 20% ose €14.42
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Me shezllonin e pishinës me dizajn Double nga Bestway®, mund të pushoni në ujë me të dashurin ose të dashurën tuaj! Një ditë në pishinë nuk mund të ishte më komode apo me stil. Dizajni shumëngjyrësh dhe sipërfaqja e stampuar i japin këtij shezlongu një prekje luksoze dhe një pjesë shtesë rehati. Përveç kësaj, shezlongu është i pajisur me një ndarje të madhe ftohëse në mënyrë që të mund t'i mbani gjithmonë në dorë pijet dhe ushqimet tuaja. Me ndihmën e dy dorezave të forta, shezlongu mund të transportohet lehtësisht nga makina në ujë dhe janë gjithashtu një ndihmë e madhe kur hyni dhe dilni nga uji. Rrobat e pishinës Bestway® Double design do ta çojnë ditën tuaj në pishinë në një nivel krejtësisht të ri!
Specifikime teknike
  • Përmasat: 224x174 cm
  • Ngjyra: Blu
  • Materiali: PVC
  • Marka: Bestway
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Komardare dyshe Bestway, PVC, blu, 224x174 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved