Komodinë, KENT, melaminë, e bardhë lisi / gri lisi, 44.35x33.5xH43 cm

Në stok
Kodi
04960
€66.85
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Komodina me 2-sirtarë do të shtojë një pamje bashkëkohorë në dhomën tuaj të gjumit. Prakticiteti në magazinimin e rrobave e bën këtë komo magjepsëse. Kombinojeni me produkte të tjera për të krijuar një dhomë praktike dhe me stil.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 33.5 cm
  • Materiali: Melaminë
  • Lartësia: 43 cm
  • Nevojitet montim: Po
  • Ngjyra: E bardhë/Lisi floriri
  • Numri i sergjenëve: 0
  • Numri i sirtarëve: 2
  • Gjerësia: 44.5 cm
  • Marka: Forma Ideale
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Komodinë, KENT, melaminë, e bardhë lisi / gri lisi, 44.35x33.5xH43 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved