Kondicioner, Felsen, A+/A++, 12000 BTU, Inverter, R32

Out of stock
Kodi
811787
2 vjet garanci
Special Price €288.30 Ishte €566.40
Ju kurseni 49% ose €278.10
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Teknologjia speciale inverter mundëson kursime të konsiderueshme të energjisë, funksionim të qetë dhe cilësi të qëndrueshme. Njësia e brendshme ka një filtër BIO dhe një filtër pluhuri i cili e bën ajrin që thithni shumë të pastër ndërsa e jashtme ka një strukturë krejtësisht të re që tani është edhe më e qetë dhe më rezistente ndaj ndikimeve të jashtme. E gjithë kjo në klasën e energjisë A ++ në ftohje dhe A + në ngrohje.
Specifikime teknike
 • Përmasat: N/A
 • Niveli i zhurmës: 50/60 dB
 • Sipërfaqja që mbulon: 14 m² - 20 m²
 • Konsumi i energjisë në ftohje : 1130 W
 • Konsumi i energjisë në ngrohje: 1005 W
 • Fuqia: 12000 BTU
 • Kapaciteti ftohës: 3.4 kW
 • Kapaciteti i ngrohjes: 3.4 kW
 • Klasi i energjisë: A++/A+
 • Vëllimi i ajrit: 550 m³/h
 • Lloji i gazit: R32
 • Tensioni: 220-240 V
 • Marka: FELSEN
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kondicioner, Felsen, A+/A++, 12000 BTU, Inverter, R32
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved