Kondicioner, HEC, 18000 BTU, Inverter, A++/A++, R32, WiFi, 28 dB, 700 m³/h, - 15/+48 °C

Në stok
Kodi
811814
2 vjet garanci
€823.90
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kondicionerët HEC Tide të ri me gaz R32 dhe fuqi 9.000 / 12.000 / 18.000 / 24.000 btu/h ofrojnë efikasitet të madh me çmime të shkëlqyera. Me funksionin e tharjes, ajrin pëshpëritës, vetëpastrimin dhe wifi të përfshirë. Kick Stand: Kjo veçori ofron mirëmbajtjen më të lehtë. Ajri inteligjent: Ky funksion orienton automatikisht deflektorët për të shpërndarë më mirë rrjedhën sipas modalitetit që ju zgjidhni. Vetëpastrimi: Teknologjia CleanCool ngrin sipërfaqen e avulluesit në kontakt me lagështinë në ajër dhe eliminon pluhurin në procesin e shkrirjes. I heshtur: Niveli i ulët i zhurmës siguron paqe mendore falë dizajnit të optimizuar të ventilatorit, kanaleve të ajrit dhe motorit. Wi-Fi i përfshirë: Merrni kontrollin e kondicionerëve HEC në shtëpinë tuaj nga një aplikacion i vetëm në pajisjet tuaja Apple ose Android.
Specifikime teknike
 • Tensioni: 220-240 V
 • Konsumi i energjisë në ftohje : 1.5 kW
 • Vëllimi i ajrit: 700 m³/h
 • Konsumi i energjisë në ngrohje: 1.35 kW
 • Sipërfaqja që mbulon: 20-35 m²
 • Lloji i gazit: R32
 • Përmasat: N/A
 • Niveli i zhurmës: 44/40/35/28 dB
 • Kapaciteti ftohës: 4.6 kW
 • Klasi i energjisë: A++/A++
 • Kapaciteti i ngrohjes: 4.6 kW
 • Fuqia: 18000 BTU
 • Marka: HEC
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kondicioner, HEC, 18000 BTU, Inverter, A++/A++, R32, WiFi, 28 dB, 700 m³/h, - 15/+48 °C
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved