Kondicioner, TCL, 12000 BTU, A++, Inverter, R32, 50 dB, 20 - 25 m²

Në stok
Kodi
810390
2 vjet garanci
Special Price €336.50 Ishte €560.90
Ju kurseni 40% ose €224.40
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kondicioneri monosplit TCL R32, inverter BTU 12000 ka një kapacitet ftohës prej 3.5 kW dhe një kapacitet ngrohës 3.5 kW. Linja e kondicionerëve TCL janë tepër ekonomik, kanë klasë energjie A ++. Njësia e brendshme është një nga më të qetat në treg me një nivel zhurme 53 dB. Ky kondicioner është ideal për dhoma deri në 20-25 m² dhe përdor gazin ftohës ekologjik R32.
Specifikime teknike
 • Tensioni: 220-240 V
 • Konsumi i energjisë në ftohje : 400-1200 W
 • Vëllimi i ajrit: 550m3/h
 • Konsumi i energjisë në ngrohje: 500-1300 W
 • Sipërfaqja që mbulon: 20 - 25 m²
 • Lloji i gazit: R32
 • Përmasat: 76x24.5x20 cm
 • Niveli i zhurmës: 50 dB
 • Kapaciteti ftohës: 3.5 kW
 • Klasi i energjisë: A++/A+
 • Kapaciteti i ngrohjes: 2.4 kW
 • Fuqia: 3.5 kW
 • Marka: TCL
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kondicioner, TCL, 12000 BTU, A++, Inverter, R32, 50 dB, 20 - 25 m²
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved