Kornizë tavani dekorative, Bovelacci, e ekstruduar, 100x100 mm,gjatësia 2 ml, e bardhë

Në stok
Kodi
332539
€6.97
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Stil unik italian, me korniza të ekstruduara dhe elementë këndore të përdorura për të përmirësuar tavanet dhe muret. Elemente lineare dhe moderne që krijojne elegancën e përjetshme të prodhimeve MADE IN ITALY.
Specifikime teknike
  • Masa: 100x100x2000mm
  • Pesha: 30gr
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kornizë tavani dekorative, Bovelacci, e ekstruduar, 100x100 mm,gjatësia 2 ml, e bardhë
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved