Kosh mbeturinash për ambjent të jashtëm, 120 lt, plastik, e bardhë, 55x50xH94 cm

Në stok
Kodi
232249
€102.90
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kosh mbeturinash, plastik, me rrota, kapaciteti 120 Lt, rezistent ndaj agjentëve atmosferikë dhe i përshtatshëm për ambiente të jashtme. Ky kosh vjen në ngjyra të ndryshme dhe është mjaft praktik për ndarjen dhe transportimin e mbetjeve të ndryshme për riciklim.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 55 cm
  • Thellësia: 50 cm
  • Materiali: Plastik
  • Lartësia: 94 cm
  • Kapak: Po
  • Kapaciteti: 120 lt
  • Ngjyra: E bardhë
  • Dorezë: Po
  • Marka: I.C.S.
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kosh mbeturinash për ambjent të jashtëm, 120 lt, plastik, e bardhë, 55x50xH94 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved