Kosh plehrash, 25 lt, plastike, gri, Ø40 xH48 cm

Në stok
Kodi
231991
€14.60
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kosh për mbeturina plastik me dorezë dhe kapak, kapaciteti 25 Lt. Rezistent ndaj agjentëve atmosferikë i pershtatshem per ambjente te jashtem kopshte garazhe etj. Ky kosh vjen në ngjyra të ndryshme dhe është mjaft praktik për mbajtjen dhe transportimin e mbetjeve te ndryshme për riciklim .
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Lartësia: 48 cm
  • Kapak: Po
  • Kapaciteti: 25 lt
  • Ngjyra: Gri
  • Dorezë: Po
  • Diametri: 40 cm
  • Marka: I.C.S.
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kosh plehrash, 25 lt, plastike, gri, Ø40 xH48 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved