Kosh tualeti, 16 lt, ALL 4 BATH, inoks, argjendi/zezë, 31x26xH40 cm

Në stok
Kodi
23162
€34.25
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Koshi I tualetit “All 4 bath” është një aksesor I domosdoshëm në ambjentin tuaj.Materiali përbërës është inoks I cili ka qëndrueshmëri të lartë dhe është rezistent ndaj ndryshkjes.Ky kosh tualeti është mjaft praktik.Hapja dhe mbyllja e tij realizohet me anë te pedales. Koshi I tualetit “All 4 bath”,dizenjuar me një stil elegant,është lehtësisht I kombinueshëm në çdo ambjent.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 26 cm
  • Materiali: Inoks
  • Lartësia: 40 cm
  • Kapak: Po
  • Kapaciteti: 16 lt
  • Ngjyra: Argjendi/zezë
  • Gjerësia: 31 cm
  • Marka: all4bath
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kosh tualeti, 16 lt, ALL 4 BATH, inoks, argjendi/zezë, 31x26xH40 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved