Lavatriçe, Hoobart, 6 kg, 1000 rpm, C (A+++), Drum Clean, 8 programe, 59.5x85x47 cm

Në stok
Kodi
812495
2 vjet garanci
Special Price €205.90 Ishte €288.30
Ju kurseni 29% ose €82.40
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Makina larëse Hoobart ka karakteristika që garantojnë performancë të shkëlqyer dhe ka një gamë të gjërë programesh. Ideale për të gjitha llojet e rrobave dhe njollave delikate. Çdo detaj është projektuar për të bërë më të lehtë dhe më të sigurt fuksionimin. Lavatriçja ka kapacitet 6 kg dhe 1000 RPM.
Specifikime teknike
  • Tipi: Lavatriçe
  • Klasi i energjisë: C (A+++)
  • Kapaciteti: 6 kg
  • Përmasat: 59.5x85x47 cm
  • Niveli i zhurmës: N/A
  • Numri i rrotullimeve në minutë: 1000 rpm
  • Marka: Hoobart
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lavatriçe, Hoobart, 6 kg, 1000 rpm, C (A+++), Drum Clean, 8 programe, 59.5x85x47 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved