Lëkundëse me varje, pambuk+poliestër, e kuqe, 200x80 cm

Në stok
Kodi
792696
Special Price €6.18 Ishte €16.48
Ju kurseni 63% ose €10.30
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo lekundese eshte perfekte per te kaluar nje pasdite relaksuese dhe eshte ideale per ne shtepi, kopesht ose kamp. Siguron rehati dhe eshte idela per te gjitha moshat. Materiali 65% pambuk dhe 35% poliester garanton cilesine dhe jetegjatesine e kerkuar per produktin. Dhurojini vetes momente relaksi dhe krijoni kendin tuaj te preferuar ne shtepi me kete lekundes.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 200x80 cm
  • Materiali: 65% pambuk dhe 35% poliester
  • Ngjyra: E kuqe dhe ngjyra të tjera
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lëkundëse me varje, pambuk+poliestër, e kuqe, 200x80 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved