Lule artificiale, material plastik

Në stok
Kodi
231815
€3.25
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bukuria e vërtetë e luleve artificiale është se zgjasin përgjithmonë, nga sezoni në sezon në lulëzim të përsosur pa përkujdesje . Në Megatek ne jemi të pasionuar për të imituar natyrën me saktësi absolute, dhe kjo është arsyeja pse ne i studiojmë lulet dhe bimët natyrale si referencë për çdo dizajn. Lulet artificiale janë një mënyrë e thjeshtë për të mbushur shtëpinë tuaj me lule apo dekoruar ambjentet tuaja në raste festash.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Marka: Happy Deco
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lule artificiale, material plastik
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved