Maja saldimi + adaptor, Kemper, 0.9; 0.8, 0.7, 0.6, 0.5 mm

Në stok
Kodi
607676
€16.48
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ideale per sadlimet e perqendruara. Maja precize, siguron flake te perqendruar dhe mundeson saldimin e elementeve pa demtuar rrethinen. Produkt profesional.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 0.9; 0.8, 0.7, 0.6, 0.5 mm
  • Marka: KEMPER
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Maja saldimi + adaptor, Kemper, 0.9; 0.8, 0.7, 0.6, 0.5 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved