Mbajtëse çadrash, metalike, e bardhë, Ø27 xH47 cm

Në stok
Kodi
231358
€39.50
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo mbajtëse çadrash metalike është një pjesë e bukur dhe funksionale me finiturë metali të zi. Lehtësisht mund të integrohet në një shumëllojshmëri të stileve dekorative. Nuk kërkohet montim.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalike
  • Diametri: 27 cm
  • Lartësia: 47 cm
  • Nevojitet montim: Jo
  • Ngjyra: E bardhë
  • Marka: MILLE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse çadrash, metalike, e bardhë, Ø27 xH47 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved