Mbajtëse çekiçi,metalik,

Në stok
Kodi
110393
€3.30
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Çanta është e përshtatshme për punëtorët e ndërtimit për mbajtjen e çekiçit,përdoret shumë nga marangozë dhe profesionistë të tjerë. Me përçina dhe me qepje për një qëndrueshmëri më të mirë, projektimi I çantës nuk pengon lëvizjen
Specifikime teknike
  • Materiali: Lekurë/Metalik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse çekiçi,metalik,
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved