Mbajtëse qiriri, metalik, jeshile, Ø9 xH11.5 cm

Në stok
Kodi
04042
€5.51
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mbajtësja e qiririt TIFFANY është zgjedhja perfekte për mbajtjen e qirinjve me aromën tuaj të preferuar. Kjo mbajtëse qiriri do të dukej shumë bukur e vendosur në raftin e librave ose mbi tavolinë apo në ambiente të jashtme. Jepini ambientit tuaj freski dhe shumëllojshmëri ngjyrash.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Jeshile
  • Materiali: Metalikeik
  • Lartësia: 11.5 cm
  • Diametri: 9 cm
  • Marka: homemotion
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse qiriri, metalik, jeshile, Ø9 xH11.5 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved