Mbajtëse qiriri, qelq, transparente, 11x15xH37 cm

Në stok
Kodi
232187
Special Price €5.14 Ishte €12.26
Ju kurseni 58% ose €7.12
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtoni një kontakt plot stil në ambientet tuaja të brendshme ose në natyrë me këtë mbajtëse qiriri qelq. Mbajtëset e qiririt janë një mënyrë e mrekullueshme për ndriçimin e ambienteve tuaja të brendshme ose në natyrë, vetëm shtoni disa qirinj të thjeshtë apo një qiri bllok dhe ndriçimi do të zgjasë gjithë natën.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 15 cm
  • Ngjyra: Transparente
  • Materiali: Qelq
  • Lartësia: 37 cm
  • Gjerësia: 11 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse qiriri, qelq, transparente, 11x15xH37 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved