Mbajtëse vazo lulesh (për 3 vazo), metalike, zezë, 19.5x19.5xH90 cm

Në stok
Kodi
231875
€34.90
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Suportet tona të vazove janë shtojca elegante dhe e përsosur për cdo bime dhe lule. Shton bukuri dhe stil, si në ambientet e jashtme ashtu edhe në të brëndshme. Të përbëra nga metali i qëndrueshme dhe i fortë, këto suporte garantojne vite të tëra bukurie. Përmasat e vazos: Dia.18 cm
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Zezë
  • Nevojitet montim: Po
  • Materiali: Metalike
  • Thellësia: 19.5 cm
  • Gjerësia: 19.5 cm
  • Numri i vazove: 3
  • Lartësia: 90 cm
  • Marka: Pro garden
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse vazo lulesh (për 3 vazo), metalike, zezë, 19.5x19.5xH90 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved