Motor pompë 3'' e thjeshte D35, Loncin 349cc DIESEL, LC80ZB30-4.9C, 60 m³/hr, 30m max, 3600 rpm, 4.9 kW, 3.7/1.1 lt
Në stok
Kodi
88611
1 vit garanci
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Specifikime teknike
  • Diametri hyrje/dalje: 3"
  • Fuqia: 4900 W
  • Kapaciteti i rezervuarit: 3.7 lt Diesel
  • Kuaj fuqi: 6.6 hp
  • Lënda djegëse: Naftë
  • Tipi: Motor pompë
  • Materiali i helikës: 3600 rpm
  • Materiali i pompës: Metal
  • Numri i rrotullimeve në minutë: 3600 rpm
  • Mbrojtje termike: Po
  • Prurja max: 60 m³/hr
  • Marka: Loncin
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Motor pompë 3'' e thjeshte D35, Loncin 349cc DIESEL, LC80ZB30-4.9C, 60 m³/hr, 30m max, 3600 rpm, 4.9 kW, 3.7/1.1 lt