Ndezez flake, Kemper, ndezje centili, me rimbushje

Në stok
Kodi
607682
€3.61
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Produkt ideal per ndezjen e vatrave te zjarrit si dhe per ndezjen e aparateve te saldimit me gaz.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 cope
  • Marka: KEMPER
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndezez flake, Kemper, ndezje centili, me rimbushje
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved