Ndricues muri 'Playful' i bardhe.2G7-2x11W-230V

Në stok
Kodi
24408
Special Price €78.18 Ishte €225.57
Ju kurseni 65% ose €147.39
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
I pershtatshem per ambjente moderne sillni tendencen e modernes nepermjet ngjyres, materialit , dhe llojit . Zgjidhni ndricuesin e murit me material sintetik ne forem L -je dhe pershtateni ate pavaresisht ngjyres apo funksionit te ambjentit , ai mund te jete lehtesisht i pershtatshem ne dhoma gjumi , ambjente ndenje etj.
Specifikime teknike
 • Përfshihen llambat: Po
 • Lloji i ndriçimit: I ngrohtë
 • Lloji i portollambës: 2G7
 • Lartësia: 5.9cm
 • Materiali: Sintetik
 • Fuqia: 2x11W
 • Numri i llambave: 2
 • Gjatësia: 41.4cm
 • Tensioni: 230V
 • Stili: Modern
 • Gjerësia: 28.7cm
 • Reostat: Jo
 • Tipi: Ndricues muri
 • Marka: Philips
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndricues muri 'Playful' i bardhe.2G7-2x11W-230V
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved