Parfum për femra, Pepe Jeans, Cocktail Edition For Her, EDT, qelq dhe metal, 30 ml, koral dhe e verdhë, 1 copë

Në stok
Kodi
788894
€17.51
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Eau de toilette (EDT) për femra, me përqendrim 5-15 % të vajrave esencialë (parfum), i pasuruar me ekstrakt lulesh gardenia, ekstrakt manaferre të kuqe, boronicë, ekstrakt frutash cassis blackcurrant, ananas, lule limoni, esencë karameleje, rrëshirë druri, myshk, ekstrakt mëndafshi dhe dru sandali. Ka një aromë delikate lulesh dhe frutash mesdhetare dhe ekzotike. Të spërkatet 12-18 cm larg trupit, ndërsa për një aromë më të fortë të aplikohet në kyçet e duarve, në qafë, parakrahë dhe pas veshëve.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Koral dhe e verdhë
  • Materiali: Qelq dhe metal
  • Paketimi: 1 copë
  • Kapaciteti: 30 ml
  • Marka: Pepe Jeans
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Parfum për femra, Pepe Jeans, Cocktail Edition For Her, EDT, qelq dhe metal, 30 ml, koral dhe e verdhë, 1 copë
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved