Parfum për meshkuj, Gentleman, Givenchy, EDT, qelq, 50 ml, e bardhë, e zezë dhe transparente, 1 copë

Në stok
Kodi
785865
€84.46
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Eau de toilette (EDT) për meshkuj, me përqendrim 5-15 % të vajrave esencialë (parfum), i pasuruar me ekstrakt dardhe, kardamom, lule irisi, ekstrakt lulesh livande, mente Patchouli, vanilje e zezë. Ka një aromë lulesh dhe bimësh ekzotike. Të spërkatet 12-18 cm larg trupit, ndërsa për një aromë më të fortë të aplikohet në kyçet e duarve, në qafë dhe parakrahë.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Ngjyra: E bardhë, e zezë dhe transparente
  • Materiali: Qelq
  • Kapaciteti: 50 ml
  • Marka: Givenchy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Parfum për meshkuj, Gentleman, Givenchy, EDT, qelq, 50 ml, e bardhë, e zezë dhe transparente, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved