Parfum për meshkuj, Trussardi, My Land, EDT, qelq, 100 ml, e zezë dhe gold, 1 copë

Në stok
Kodi
788906
€123.60
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Eau de toilette (EDT) për meshkuj, me përqendrim 5-15 % të vajrave esencialë (parfum), i pasuruar me ekstrakt bergamoti, vaj Neroli, limon, mandarinë të gjelbër, ekstrakt livande, sherebelë, esencë Calone® dhe mente Patchouli. Ka një aromë të freskët lulesh dhe erëzash mesdhetare. Të spërkatet 12-18 cm larg trupit, ndërsa për një aromë më të fortë të aplikohet në kyçet e duarve, në qafë dhe parakrahë.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Ngjyra: E zezë dhe gold
  • Materiali: Qelq
  • Kapaciteti: 100 ml
  • Marka: Trussardi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Parfum për meshkuj, Trussardi, My Land, EDT, qelq, 100 ml, e zezë dhe gold, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved