Perde me lupa, poliestër, krem, 150x270 cm

Në stok
Kodi
13777
Special Price €20.50 Ishte €60.77
Ju kurseni 66% ose €40.27
Qese (1 Qese)
Shpërndaj:
Copa e derdhur me shkëlqimin e mëndafshtë dhe transparenca që vjen nga materiali poliestër, i japin ambientit tuaj të banimit klasin, elegancën dhe intimitetin e nevojshëm. Ngrohini ambientet tuaja më të dashura nëpërmjet ngjyrës. Zgjidhni cilesinë e lartë, me një kosto të ulët. Perdja me ngjyrë kremi me ylykë mund të jetë lehtësisht e kombinueshme me mobilie me ngjyrë të hapur - kryesisht të bardha, në mënyrë që të krijojë një kontrast të fortë, i cili do i shtojë ambientit tuaj të banimit karakteristikat e stilit modern.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 270 cm
  • Lahet në lavatriçe: Po, 30°C
  • Linja: Moderne
  • Materiali: Poliestër
  • Ngjyra: Krem
  • Përshkueshmëria e dritës: Mesatar
  • Gjerësia: 150 cm
  • Marka: Glamorus
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Perde me lupa, poliestër, krem, 150x270 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved