Përparëse pune profesionale, pambuk,blu , S

Në stok
Kodi
110119
€30.80
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Per punet e inxhinierike dhe te laboratorit, kjo veshje do te plotesoje te gjitha nevojat tuaja per kushtet e punes. Pjesa e pasme me ajrosje per rehati, perparesja ka si vecori mbyllje te parme te fshehur dhe kombinon dy xhepa te poshtem sebashku me nje xhep te vetem ne kraharor. Ruajtje ekselente ndaj bojes dhe plotesisht anti-tkurrje, kjo veshje pune moderne do e mbaje pamjen e saj te fresket pas cdo larjeje. Kja perparse ka si vecori pjesen e pasme me ajrosje per rehati, perparesja ka si vecori mbyllje te parme te fshehur dhe kombinon dy xhepa te poshtem sebashku me nje xhep te vetem ne kraharor. Pelhura Kingsmill ofron durushmeri, rahati per ambjente pune te ndryshme. Laje ne lavatrice ne temp mesatare, deri ne 60°, Rrobat me ngjyre laji vecante, Mos perdor zbardhues, Mos perdor makineri tharse, Temp hekurosje mesatare.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Blu
  • Materiali: Pambuk/Poliester
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Përparëse pune profesionale, pambuk,blu , S
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved