Pince hidraulike per sifona, krom-vanadium

Në stok
Kodi
110363
€10.20
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Drejtimet e ndryshme ne profesion sjellin dhe zgjerimin e fushes se perdorimit te veglave te ndryshme. Ky celes vjen si nje vegel dore e vecante per specialistet ne fushen e hidraulikes. Prodhuar nga nje material mjaft resistent dhe nje dorereze te rahatshme , perdoret per te liruar pjeset e gjera ne tubacione sic jane sifonat e ndryshem.
Specifikime teknike
  • Masa: 220mm
  • Përmasat: N/A
  • Materiali: Krom-Vanadium
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pince hidraulike per sifona, krom-vanadium
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved